QERA Bar-Restrant 1000 Tirane

Restoranti është i pozicionuar në zonën e Brrylit. Informacion mbi restorantin : • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja : 160 m2 • Orientimi : Jug. Restoranti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Kuzhinë • Tualeti • Fasadë xhami • Kondicionim • Aspirim • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • I investuar • Aktualisht në gjendje pune. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020