QERA apartament 320 Tirane

Apartamenti është i pozicionuar te Brryli. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 118 m2 • Orientimi Veri-Jug-Perëndim. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 3 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020