apartamet 100000 Tirane

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te fusha e Ali Demit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 89 m2 • Orientimi Jug-Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • 1 post parkimi 15000 euro në katin -1 • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Sistem ngrohje qendrore • Kondicionim • I përshtatshëm për zyrë dhe banim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020