Shtepi + toke 80.000 Kruje

Shitet shtepi banimi ne fushe-kruje 1kateshe 2+1 + 2 ballkone ,140 m2 + kuzhine dhe garderobe e jashteme 40 m2 ,komplet dhe oborri 650 m2 .Uje ,drita dhe kanalizime te sistemuara.

Ndryshuar në 22 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 22 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 22 Nëntor, 2014