Ambjent biznesi 110000 Ura vajgurore berat

Shitet ambjent biznesi autoservis makinash mbi 1000m2 truall me objekt 500m2 te ndertuar i legalizuar me hipotek te gjitha dokumentat te rregullta.Ambjenti ndodhet ne tek ish SMT ne ure vajurore. Biznesi esht i kompletuar ka qene funksional dhe nder me te njohurit ne zone. Shitet per arsye emigrimi
Cmimi 110.000€ I diskutueshem
Whatsapp 0034617678022

Ndryshuar ne 19 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shkurt, 2020