Apartament 2+1 260000 Rruga e Elbasanit, Tirane

Nuk ka asgjë më të mirë sesa një shtëpi komode dhe e sigurtë.

Nxitoni të blini apartamentin tuaj me CMIM OKAZION, me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu edhe në fasadë!

✔ Apartamenti ka konfigurim 2+1
✔ 1 Tualet
✔ Soxhorno plot dritë dhe me kend gatimi me ajrosje natyrale
✔ Verandë e bollshme multifunksionale
✔ Vendodhje strategjike, përballë universitetit “Luarasi” dhe pranë Parkut të Liqenit Artificial”.
✔ Me një rifiniturë bashkëkohore, e cila e bën rezistente ndaj agjentëve atmosferikë
✔ Dritare me dopio xham dhe alumin termik që shërbejnë si barrierë termike dhe akustike
✔ Izolim akustik dhe termik në brendësi të mureve
✔ Standart ndërtimi për të përballuar lëkundjet sizmike
✔ Sistem ajrimi dhe kondicionimi
✔ Apartamenti është me Çertifikate Pronësie (i hipotekuar)

Na kontaktoni:
Tel: +355696003003
Tel: +355694040300
Email: [email protected]
Website: www.lim-em.al

Ndryshuar ne 19 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shkurt, 2020