Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 82 m² 109.000 Euro (Pazari I ri) 109000 Tirane

Ne zonen e Pazarit te Ri , shitet Apartament i ri i sapoperfunduar. Siperfaqe totale 82 m2,kati 4 ne objekt. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re ne Tirane. Organizohet ne : soxhorno+gatim ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Punime super cilesore :Sistem kapote nga jashte,dritare plastike,hidrosanitare inkaso,izolim akustik,ashensor modern,pozicionimi nga dielli. Gati per banim. Cmimi: 109.000 Euro.

Ndryshuar ne 19 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shkurt, 2020