Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 74 m² 51.000 Euro (Misto Mame) 51000 Tirane

Ne zonen e Misto mame,prane Spitalit Amerikan 3, shitet Apartament i ri, Siperfaqe totale 74 m2,kati 3 ne objekt,i mireorganizuar ne cdo aspekt . Organizohet ne : soxhorno+gatim ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkon. Punime super cilesore :Sistem kapote nga jashte,dritare plastike,hidrosanitare inkaso,dopio tulle,ashensor modern,4 hyrje per kat,pozicionimi nga dielli. Aktualisht ne faze suvatimi. Cmimi: 51.000 EurO. Extra garazhd : 10.000 Euro. Proces hipotekimi,pagesa me keste.

Ndryshuar ne 19 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shkurt, 2020