Tirane, jap me qera ambjent biznesi 31 m² 350 Euro (Kullat binjake) 350 Tirane

Tek 2 Kullat binjake tek Parlamenti jepet dyqan brenda kompleksit ,me sip totale 31 m2. Eshte me fasade xhami. Vendodhja qe ka ofron mundesi shume te mire per cdo lloj biznesi dhe investimi. Cmimi: 350 Euro/muaj.

Ndryshuar ne 19 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shkurt, 2020