Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 117 m² 118.500 Euro (Komuna e Parisit) 118500 Tirane

Ne Komunen E Parisit,prane Lulishtes, shitet Apartament 2+1+2 tualete me planimetri te rregullt dhe orientim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor. Sip totale eshte 117 m2, orientini Lindje-Perendim. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori ku ndodhet tualeti qendror, pastaj vazhdojme ne sallonin ku jane sebashku ambienti gatimit dhe ndenjies, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet dhe ballkoni ku kane dalje te dyja dhomat. Meqenese ballkoni ka siperfaqe te konsiderueshme eshte bere nje pjese e pershtatur per gatim, pasi eshte dhe i mbyllur me vetrate. Cmimi: 118.500 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 19 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Shkurt, 2020