Kapanon 1000 Ne hyrje te Shkodres, tek restorant Shqiponja

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin apo qiramarresit.
Jepet me qera Kapanon 2 katesh me 1400 m² (500 m² kati i pare dhe 500m² kati i dyte); si dhe pjesa e mbetur 400 m² eshte oborr. Kapanoni ndodhet ne hyrje te Shkodes perballe me Restorant Shqiponjen tek Kalaja e Rozafes.

Godina perbehet nga:
-Kat i pare (i cili mund te perdoret per cdo lloj aktiviteti pasi ka hapesire te bollshme)
-Kat i dyte (i cili mund te perdoret per zyra, dhoma frigoriferike etj.)
-Ashensor qe lidh katin e pare me te dytin
-Banjo te kompletuara
-Oborr

CMIMI 1000€/MUAJ (I DISKUTUESHEM)

Ndryshuar në 28 Qershor, 2016 Shpërndaje në:
Listuar në: 28 Qershor, 2016
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 28 Qershor, 2016