Apartament 56375 Vlore

Shitet apartament me cmim okazion ne qender te qytetit te vlores me siperfaqe totale 102.5 m2.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, salloni i perbashket me kuzhinen, dy tualete dhe 1 ballkon. Orientim perendim dhe eshte i pozicionuar ne katin e 5 te banimit te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.Cmimi:550 Euro/m2.Per me teper informacion kontaktoni ne numrin +355682084735

Ndryshuar ne 17 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Shkurt, 2020