Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 100 m² 290.000 Euro (Don Bosko) 290000 Tirane

I vendosur ne veri-perendim te qytetit te Tiranes, ne rrugen “Don Bosko” kompleksi eshte ne distance shume te shkurter si me qendren ashtu dhe me daljen e qytetit. Punime cilesore, fasade xhami,oborr perpara objektit. Sip totale eshte 100 m2, kati pare godines, me 1 tualet. Cmimi: 290.000 Euro.

Ndryshuar ne 15 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Shkurt, 2020