Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 57 m² 91.000 Euro (Myslym Shyri) 91000 Tirane

Siperfaqja totale e apartamentit eshte 57 m2 ,katin 2 te godines. Organizim te rregullt :Sallon ndenje + kuzhine, korridor, 1 dhome gjumi, 1 tualet me dritare. Orientimi Jug- lindje mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Cilesia e ndertimit eshte teper e larte gjithashtu edhe zona teper e kerkuar dhe e aksesueshme, faktor qe e ben kete prone nje investim te mire dhe te sigurte. Cmimi: 91.000 Euro. Ne faze perfundimi!

Ndryshuar ne 15 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Shkurt, 2020