Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 14 252000 Tirane

Ka nj� sip�rfaqe totale prej 105 m� dhe �sht� i organizuar n� sallon +gatim,2 dhoma gjumi te bollshme,2 banjo dhe 2 ballkone me pamje t� plot� t� qytetit. Apartamenti ndodhet ne katin 14,me 3 ashensor funksional. Pallati �sht� i sapond�rtuar dhe me punime super cil�sore, n� nj� nd�r zonat m� t� preferuara t� Tiran�s. Cmim: 252.000 Euro.

Ndryshuar ne 15 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Shkurt, 2020