Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 125 m² 122.000 Euro (Rruga e Kavajes) 122000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Square 21 te kompanise prestigjoze ARLIS NDERTIM. Sipërfaqja e apartamentit: 125 m2, Kati 7, kubature e rregullt. Organizimi: salloni ndenies& kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 Tualete, 1 Ballkon. Cilesime te tjera: Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient ,vetrata plastike dopio xham te mbushura me gaz argon. Fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin ,sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg. Me pamje brenda kompleksit, por edhe nga rruga kryesore. Cmimi:122.000 Eur Ne faze perfundimi!

Ndryshuar ne 14 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Shkurt, 2020