Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 45 m² 95.000 Euro (Rruga e Kavajes) 95000 Tirane

Ne rrugen e Kavajes, tek qendra tregtare Condor, shitet ambjent komerical me siperfaqe te brendshme 45m2. Ndodhet ne katin 1 te qendres ku jane te fokusuara disa lloje biznesesh apo sherbimesh. Ambjenti eshte openspace dhe gjithashtu ka edhe tualet. Konsiderohet si investim shume i mire pasi aktualisht ambjenti eshte i dhene me qira. Bashkë me ambientin shitet dhe 1 garazh kati -1, sip 20 m². Cmimi: 95.000 Euro. Me hipoteke!

Ndryshuar ne 12 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Shkurt, 2020