Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 127 m² 184.500 Euro (Rruga e Barrikadave) 184500 Tirane

Eshte i organizuar ne ambjent i gatimit+ndenjes ,2 ballkon ,2 dhoma gjumi,2 tualete. Ekziston mundesia te ndahet ne 2 apartamente 1+1,nga fakti qe jane ngjitur njeri-tjetrin. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime shume cilesore,fasade te ventiluar,soleta monolite, vetrata termike,lartesi 3 mt,izolim akustik etj Apartamenti ndodhet ne katin e 3,me ashensor dhe hapesira te gjelberta perpara ,perfundon ndertim ne maj-qershor 2020. Gjithashtu eshte mundesia per te marre poste parkimi,cmim extra. Cmimi: 184.500 Euro.

Ndryshuar ne 8 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Shkurt, 2020