Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 55.000 Euro (Fresk) 55000 Tirane

Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. Siperfaqe totale 110 m2,kati 2 me ashensor, Orientim nga dielli. Si rezidence eshte plotesisht e banuar, dhe ka te gjitha sherbimet e nevojshme ne afersi urban, farmaci, furre buke,bar kafe etj Cmimi: 55 000 Eur Ne Proces hipotekimi!

Ndryshuar ne 8 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Shkurt, 2020