Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 78 m² 450 Euro (Don Bosko) 450 Tirane

Ne Don Bosko jepet ambient me qira i shfrytezuar si bar-kafe,me nje siperfaqe totale 78 m2. Ndodhet ne katin 1 te pallatit ,disponon edhe nje depo me siperfaqe 18.5 m2. Aspirim -Kondicionim qendror.Lokali ka dy dyer nje anesh rruges dhe nje nga sheshi i pallatit . Cmimi : 450 Euro/muaj (pa tatim fitim).

Ndryshuar ne 7 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Shkurt, 2020