Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 72 m² 45.000 Euro (Fresk) 45000 Tirane

Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,1 ballkon. Shtruar me parket, punime gipsi, investime shtese nga vet pronari, orientim lindje. Si rezidence eshte plotesisht e banuar, dhe ka te gjitha sherbimet e nevojshme ne afersi urban, farmaci, furre buke, bar kafe etj. Cmimi: 45 000 Euro. Ne Proces hipotekimi!

Ndryshuar ne 7 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Shkurt, 2020