56 Great Britain 400 Great Britain

Website: www.bulksalesltd.com
Email [email protected]
Email [email protected]
Telefon +447451212932
Biseda WhatsApp +447451212932


Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të mbyllura në kuti origjinale me Aksesorë të Plotë dhe 12 muaj garanci dhe Ne i dorëzojmë pothuajse në të gjitha vendet e botës përmes FedEx Express.And nganjëherë Ne ofrojmë shpërndarje falas për të gjitha vendet.

Ne jemi te specializuar në Celularë / Smartphones DJ Pajisjet dhe gjithashtu në Smart TV-së

Ne jemi duke zhvilluar një shitje Promo Speciale për momentin dhe varet nga 40% deri 50% zbritje për të gjitha produktet tona.Apple iPhone 11 64 GB 420 €

Apple iPhone 11 128GB 450 €

Apple iPhone 11 256GB 480 €

Apple iPhone 11 Pro 64 GB 500 €

Apple iPhone 11 Pro 256GB 540 €

Apple iPhone 11 Pro Max 64GB 530 €

Apple iPhone 11 Pro Max 256GB 570 €

Apple iPhone XS 64 GB 350 €

Apple iPhone XS 256GB 380 €

Apple iPhone XS 512GB 420 €

Apple iPhone XS Max 64GB 370 €

Apple iPhone XS Max 256GB 405 €

Apple iPhone XS Max 512GB 440 €

Apple iPhone XR 64gb 320 €

Apple iPhone XR 128gb 340 €


Na dërgoni email dhe merrni një vlerësim

Ndryshuar ne 6 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Shkurt, 2020