Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 61 m² 100.000 Euro (Pallati me Shigjeta) 100000 Pallati me Shigjeta

Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me nje siperfaqje totale prej 61 m2, ambienti organizohet ne open space pa kolona, disponon 2 tualete. I gjithe ambienti eshte i investuar extra me tavane gipsi. Sistem kondicionimi dhe aspirimi, linje tre-fazore. Aktualisht funksionon si market. Cmimi: 100.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 6 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Shkurt, 2020