Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 99 m² 98.000 Euro (Kopshti Botanik) 98000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne 1 pallat ri tek Kopshti Botanik,panoramik. Sip totale e apartamentit eshte 99 m2,katin 2 banimit, me orientim jug-lindje. Organizimi : sallon+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon. I shtruar me parket cilesor druri ,instalime elektrike&hidraulike,te gjitha te bera nga pronari dhe shume cilesore. Cmimi: 98.000 Euro. Me dokument te rregullt hipotekor!

Ndryshuar ne 5 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Shkurt, 2020