Tirane, shes ambjent biznesi Kati 2, 125 m² 250.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 250000 Tirane

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te godines multifunksionale,me siperfaqe totale 125 m2. Ndërtuar me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu dhe në fasadë me ventilim,izolim akustik. Pozicioni mjaft strategjik përbën avantazh për zhvillimin e biznesit tuaj. E pershtatshme per Ambiente zyrash,Call center,klinike dentare etj. Cmimi: 250.000 Euro. Disponon certifikate pronesie te rregullt. Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Ndryshuar ne 5 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Shkurt, 2020