Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 230 m² 1.550 Euro (Rruga e Kavajës) 1550 Tirane

Ambienti ndodhet në 1 nga zonat më të aksesueshme në Tiranë,rruga e Kavajes,ish Parku Në katin e 2-të, organizohet në 3 ndarje,por mund të bëhet dhe open space sipas dëshirës tuaj. Siperfaqe totale e ambientit 230 m2. Eshte i përshtatshëm për aktivitete si zyra,call-center etj. Çmimi :1550 €/muaj.

Ndryshuar ne 4 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Shkurt, 2020