Tirane, shes apartament Kati 8, 66 m² 62.000 Euro (Don Bosko) 62000 Tirane

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 66 m2, organizmi sallon+gatim,1 dhome,1 tualet dhe 1ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 8 te kompleksit. Cmimi : 62.000 Euro.

Ndryshuar ne 4 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Shkurt, 2020