Shitet shtepi private ne kamez 70000 kamez, Tirane

Doni shtepi qe ti rezistoj termeteve???
shitet shtepi private 1 kat me kollona b/a, ne Kamez.
Shtepia ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe 130 m oborr, me peme te ndryshme frutore. e restauruar sefundmi, ndertim i vitit 2002. shitet e mobiluar ashtu sic eshte. themele te forta per te pakten tre kate
telefononi.....
Cmimi diskutohet

Ndryshuar ne 31 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Janar, 2020 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Janar, 2020