Apartament 2+1 për shitje tek Teatri SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Teatri. Apartamenti ka sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë (VI) . Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– një banjo –një ballkon . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë –banjoja e kompletuar –dritare duralumini me grila . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

Ndryshuar ne 12 Janar, 2021 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Janar, 2020 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Janar, 2021