Tirane, shes truall 14.000 m² 2.000.000 Euro (Farke) 2000000 Tirane

Trualli ndodhet Liqeni i Farkes te Diga e Liqenit,shume prane pedonales gjithashtu. Ofron siperfaqe totale prej 14000 m2 ,me studim 3+1. Favorizohet per ndertimin e nje kompleksi vilash dhe komplekseve Rezidenciale. E ndodhur ne faqe te kodres, ofron pamje shume te bukur te liqenit si dhe ajrin e paster te zones. Toka eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Cmimi: 2.000.000 Euro.

Ndryshuar ne 29 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Janar, 2020