Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 64 m² 92000 Tirane

Eshte i organizuar ne ambjent i gatimit+ndenjes ,1 ballkon ,1 dhoma gjumi,1 tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me punime shume cilesore,fasade te ventiluar,soleta monolite, vetrata termike,lartesi 3 mt,izolim akustik etj Apartamenti ndodhet ne katin e 3,me ashensor dhe hapesira te gjelberta perpara ,perfundon ndertim ne qershor 2020. Gjithashtu eshte mundesia per te marre poste parkimi,cmim extra. Cmimi: 92.000 Euro.

Ndryshuar ne 29 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Janar, 2020