Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 106 m² 137.500 Euro (Pazari I ri) 137500 Tirane

Ne zemer te Tiranes tek Pazari i Ri ,Shitet super apartament 2+1 ,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Sip totale 106 m2,ndodhet ne katin e 3- te banim te nje ndertimi te ri cilesor. Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane. Cmimi: 137.500 Euro. Eshte ne faze karabina! Mundesi pagese me keste!

Ndryshuar ne 25 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Janar, 2020