Apartament 2+1 ne Rrugen e Teleferikut Tirane 55000 Rruga e Teleferikut pas Institutit te fizikes berthamore ne Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen e teleferikut te Dajtit ne Tirane me nje siperfaqe 110 m2 , i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te Ri.Pallati eshte i ri dhe ndertim cilesor por nuk ka ashensor. Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni! 0682770111

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020