Shitet Ap. 1+1 ne Rr.Gjergj Legisi Laprake Tirane 50000 Rruga Gjergj Legisi Laprake Tirane

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen Gjergj Legisi Laprake Tirane ,me siperfaqe te brendshme te hipotekuar 53 m2,Apartamenti perbehet nga dhome ndenje/kuzhine,1 dhome gjumi ,koridori ,tualeti dhe ballkoni.Apartamenti eshte ne katin e 3-te,ne nje pallat te ri 4-katesh me punime cilesore..Apartamenti eshte me hipoteke, ndodhet ne nje zone te qete dhe me te gjitha fasilitetet e duhura.Per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi.0682770111

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020