Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret Tirane 106000 rruga 4 Deshmoret mbi gjimnazin Partizani

Shitet aprtament 2+1 ne rrugen 4 Deshmoret me sipefaqe totale 105 m2 afer me Gjimnazin Partizani ne Tirane.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje koridor, 2 ballkone, dhe nje tualet. Aprtamenti ndodhet ne katin e 7- te nje pallati 7-katesh me pamje fantastike,vetrata xhami te medha tripleks. Aprtamenti eshte i investuar ne detaje shitet i mobiluar. Pallati eshte i ri dhe i paisur me ashensor cilesore. Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020