Shitet Ap.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek Concordi Tirane 78000 RRUGA 5 MAJI TIRANE

Shitet Apartament.2+1 ne Rrugen 5 Maji tek qendra "Concord Center" ne Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,n2 dhoma gjumi,koridori,2 ballkone dhe tualeti qe eshte me dritare me ajrosje.Apartamenti ka siperfaqe te brendshme me hipoteke 100 m2, eshte i arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje pallati te ri dhe i paisur me certifikate pronesie,orientimi eshte Lindje Perendim qe i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjthe dites.Per me shume informacion ose vizite ne prone telefononi ne: 0682770111.

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020