SHITET NDERTESE 4 KATE NE RRUGEN "BESA " TIRANE 389000 Rruga Jashar Erebara Tirane

Ne rrugen Jashar Erebara afer Bulevardit te ri,Shitet Ndertese 4 kate-she me nje siperfaqe ndertimi prej 780 m2 dhe siperfaqe trualli 343.4 m2.Ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet e tjera jane ambjente te pa investuara jane bere vetem muret ndarese te dhomave.Ndertesa ka dokumentacion te rregullt hipotekor si per truallin dhe per siperfaqen ndertimore. P�r m� shume informacion ose nj� vizit� n� prone mund te kantaktoni 0682770111.

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020