Shitet shtepi dy kate tek Qyteti studenti TiraneShitet shtepi dy kate tek Qyteti studenti Tirane 145000 Rruga Ejup Kastrati,Qyteti Studenti Tirane

Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar 182 m2 ,dhe nje siperfaqe trualli 391 m2 ne rrugen Ejup Kastrati afer Qytetit Studenti Tirane. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte, ndersa kati i pare eshte i pa rregulluar dhe i pa ndare. Shtepia eshte e re dhe e mobiluar,ka nje oborr te gjelberuar dhe ka dalje ne rrugen kryesore.Shtepia Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr. 0682770111.

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020