Shitet ambjent biznesi ne Rr. e Barikadave Tirane 749000 Rruga e Barikadave ne qender Tirane

Shitet Ambient Biznesi 230 m2 ne qender te Tiranes ,buze rruges se Barikadave ne nje nga zonat me te mira per biznes ne qender te Tiranes me nje siperfaqe prej 230m2. Lokali ka 130 m2 ne Katin e pare qe ka funksionuar si Baste sportive dhe katin e dyte prej 100 m2.Lokali ka nje verende prej 30 m2 buze rruges se Barikadave Ambienti disponon dokument te rregullt hipotekor. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi etj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.ne nr 0682770111.

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020