Shitet Ap. 3 +1 ne Rrugen 75900 Rruga Todi Shkurti tek tregu elektrik Tirane

Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Todi Shkurti prane Tregut elektrik,perballe Kopshtit "Nene Tereza" Tirane me nje siperfaqe te brendshme te hipotekuar 80 m2.Apartamenti ndodhet shume afer me rruget kryesore te Tiranes,dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme.Hyrja organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,nje kuzhine,Koridor,dhe nje tualet.Apartamenti eshte ne kat te 5 -te ne nje pallat ekzistues dhe eshte i investuar ne menyre bashkohore,dhe shitet i mobiluar.Ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral gjate gjithe dites.Disponon dukoment te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi ne 0682770111

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020