Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,Tirane 74000 Rruga Karl Gega afer ish-stacionit te trenit Tirane

Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,afer ish-stacionit te trenit Tirane me nje siperfaqe te brendshme te hipotekuar 103 m2.Apartamenti ndodhet shume afer bulevardit qendror te Tiranes,me te gjitha fasilitetet e nevojshme.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,nje kuzhine,Koridor,dhe nje tualet.Apartamenti eshte i investuar ne menyre bashkohore,dhe shitet i mobiluar.Ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral gjate gjithe dites.disponon dukoment te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi ne nr. 0682770111

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020