SHITET 2+1 NE KRAH TE KOPESHTI ZOOLOGJIK TIRANE 105000 Rruga Bilal Sina,ngjitur me kopshtin zologjik Tirane

Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina me pamje nga Kopeshti zologjik me sipefaqe totale 105 m2.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit zologjik, nje koridor, ballkon, dhe nje tualet me ajrim natyral. Aprtamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati 4-katesh me pamje fantastike,vetrata xhami te medha tripleks. Aprtamenti eshte i investuar ne detaje shitet i pa i mobiluar. Apartamenti eshte i paisur me ME HIPOTEKE. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne 0682770111

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020