Shitet toke truall ne Rr.Azem Hajdari Kamez Tirane 125000 Rruga Azem Hajdari Kamez Tirane

Shitet toke truall ne Rrugen Azem Hajdari Kamez Tirane. Toka truall ka nje siperfaqe prej 3200 m2. Toka eshte e pozicionuar afer rrugeve kryesore te Kamzes dhe ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! 0682770111

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020