Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 86 m² 53.000 Euro (Dogana) 56000 Tirane

Apartamenti ka siperfaqe totale 86 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 2 dhome gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon. Dallohet ne sistemin kapote, hidrosanitare inkaso, dritare plastike, izolim mes apartamenteve. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt dhe pamje nga dielli. Cmimi: 53.000 Euro. Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020