Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 2, 121 m² 85.000 Euro (Kashar) 85000 Tirane

Ndodhet ne katin e 2 banimit dhe disponon nje siperfaqe prej 121 m2 . Apartamenti perbehet nga salloni dhe ambjenti i gatimit, 3 dhoma e gjumit,2 tualete dhe ballkoni i bollshem. Apartamenti është modern dhe i mobiluar mjaft bukur. Cmimi: 85.000 Eur Me hiopoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 24 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Janar, 2020