Shes apartament 2+1, Kompleksi rezidencial Fiore Di Bosco 78000 Tirane

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me cilesore ne zone.

Ndodhet n� katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 95 m2,orientim Lindje.

Apartamenti �sht� i investuar dhe disponon kubatur� t� rregullt .

Apartamenti disponon : Salloni ndenjes, ambjenti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe Ballkon.

Cmimi : 78.000 EuroTarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 22 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Janar, 2020