Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 75 m² 82.500 Euro (21 dhjetori) 82500 Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21" Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i orientuar nga dielli. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhoma gjumi, 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 1 tualet dhe nje ballkon. Siperfaqja totale e tij eshte 75 m2. Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore,4 apartamente per secilin kat. Kati -1 i godines ofron sherbime, ndersa kati 2 poste parkimi. Izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim, fasade e ventiluar etj. Cmimi: 82.500 Euro Ne faze perfundimi!

Ndryshuar ne 21 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Janar, 2020