Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 63 m² 39.000 Euro (Sheshi Shqiponja) 39000 Tirane

Apartamenti ka siperfaqe totale 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Dallohet ne sistemin kapote, hidrosanitare inkaso, dritare plastike, izolim mes apartamenteve. Planimetria e tij ka nje organizim te rregullt dhe pamje nga dielli. Cmimi: 39.000 Euro. Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 21 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Janar, 2020