Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 36 m² 58.000 Euro (Rruga e Kavajës) 58000 Tirane

Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes,Rr. e Kavajes ,tek qendra tregtare Condor Center. Ndodhet brenda qendres ne nje pozicion strategjik,Sip totale eshte 36 m2. Ambient mjaft i pershtatshem per zyre,klinika,dyqan etj. Qendra tregtare ka shkalle elektrike,Sistem kondicionimi qendror,siguri dhe kamera 24 h. Aktualisht me qera afatgjate. Cmimi: 58.000 Euro. Me dokumenta te rregullta hipotekore!

Ndryshuar ne 20 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Janar, 2020