Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 237 m² 355.000 Euro (Unaza e re) 355000 Tirane

Ndodhet ne katin 1 te pallatit ,siperfaqja totale 237 m², mund te sherbej per cdo lloj aktiviteti tregtar. Fasade e xhamit ne 2 orientime me pamje nga rruga kryesore dhe brenda komplesit, perpara tij ka siperfaqe oborri mbi 50 m². Cmimi: 355.000 Euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Mundesi kreditimi 70% nga banka.

Ndryshuar ne 20 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Janar, 2020